O čo ide

Verejné hlasovanie

 

Hlasovanie

Oficiálne prieskumy dnes neslúžia len na zisťovanie mienky občanov, ale čoraz častejšie na jej vytváranie. Stávajú sa nástrojom propagandy a politického boja rôznych záujmových skupín, ktoré si prieskumy objednávajú. „Predpríprava“ verejnej mienky presne cielenými prieskumami, či manipulované hlasovanie výberom „vhodnej“ reprezentatívnej vzorky podľa potrieb objednávateľa, sú dnes už pomerne známou praktikou prieskumných agentúr. Výsledkom je, že prieskumy nemusia vyjadrovať vôľu občanov, ale vôľu záujmových skupín, ktorú treba ľuďom prieskumom vsugerovať. Ak sa aj poctivé prieskumy uskutočňujú, nikdy si nemôžeme byť istí, ktoré to sú. Prieskumy, organizované oficiálnymi agentúrami, sa tak stávajú nehodnovernými.

My ale chceme poznať aká je skutočná vôľa ľudí. A presne na tento účel stránka slúži. Na rozdiel od agentúr, nechceme zbierať hlasy z obmedzenej výberovej vzorky, ale umožniť hlasovanie každému, čo najširšiemu publiku. Čím viac ľudí hlasuje, tým hodnovernejší prieskum. Stránka prináša možnosť slobodne sa vyjadriť k zásadným spoločenským otázkam a zistiť prevažujúci trend.

Typy prieskumov

Budeme uvádzať prieskumy z rôznych oblastí spoločenského života, ako sú voľby politických strán, voľby predstaviteľov do politických funkcií, či názory a preferencie týkajúce sa Európskej únie a ďalších organizácií. Taktiež tendencie smerovania občanov a ich orientácie v otázkach vzťahov medzi ľuďmi, spoločenstvami i štátmi na svetovej scéne. Čo sa týka spôsobu hlasovania, prieskumy budú

  • anonymné – kde priamo hlasuješ na stránke vybratím svojej odpovede. Tento spôsob je síce komfortný a bežne užívaný v internetových hlasovaniach, ale prináša isté riziko viacnásobného hlasovania. Takéto hlasovanie budeme uprednostňovať pri menej významných alebo predbežných prieskumoch.
  • autorizované – pred hlasovaním sa musíš autorizovať cez emailovú adresu alebo sociálnu sieť. Tu už je hlasovanie adresné, viazané na osobu. Autorizované hlasovanie postupne v prieskumoch uprednostníme.

Každý prieskum má vyznačený dátum začatia a ukončenia hlasovania. V priebehu tejto doby môžeš kedykoľvek hlasovať. Ak si už hlasoval a chcel by si hlasovať znovu, stránka na opätovné hlasovanie upozorní. Hlasovať v prieskume budeš môcť len raz, no príležitostne sa môžu objaviť aj prieskumy s možnosťou si voľbu rozmyslieť a hlasovať znovu.

Odber správ o hlasovaniach

Dôležitým bodom je prihlásenie sa na odber info správ o hlasovaniach. Ak chceš hlasovať pravidelne a poznať výsledok hlasovania po ukončení prieskumov, dostaneš od nás email. Taktiež dostaneš pozvánku na každé nové hlasovanie v prieskumoch. Zaregistruj si svoju emailovú adresu v sekcii Chcem dostávať info z hlasovaní v bočnom paneli a potvrď registráciu.


Poznámka

Emailová adresa potrebná pre autorizované hlasovanie a odber info správ sa nevyužíva na žiadne marketingové účely, ani sa neposkytuje tretím osobám. Ochrana osobných údajov je našou prioritou. Viac informácii nájdeš v sekcii Ochrana súkromia.

https://ratlscontracting.com/wp-includes/idn-poker/

https://copima.jp/latex/starlight-princess/

https://copima.jp/latex/zeus-slot/

https://copima.jp/latex/gates-of-gatotkaca/

https://hotelthegate.com/css/slot-bet-100/

https://hotelthegate.com/css/slot777/

https://hotelthegate.com/css/mahjong-ways/

https://hotelthegate.com/css/joker123/

https://hotelthegate.com/css/sbobet/

https://hotelthegate.com/css/idn-poker/

https://slot-server-myanmar.albedonekretnine.hr/

https://slot-server-thailand.albedonekretnine.hr/

https://slot-kamboja.albedonekretnine.hr/