O stránke

Digitálne hlasovanie

 

Túto stránku spravuje malá skupinka nadšencov celkom neznámych v politickom aj spoločenskom živote. Spája nás nedôvera v oficiálne mainstreamové prieskumy, tak sme sa rozhodli, že ich budeme robiť sami cez digitálne hlasovanie. Našim cieľom je poznať a ukázať reálnu vôľu občanov bez politického či ekonomického tlaku na skresľovanie, úpravu alebo manipuláciu výsledkov. To je hlavný a zároveň jediný zmysel stránky. Sme presvedčení, že ľudia v demokracii si zaslúžia poznať pravdu o názoroch svojich aj svojich blížnych. Neslúžime žiadnej politickej strane, ideologickej agende, ani ekonomickým zájmom. Nie sme nikým platení, stránku, jej chod si platíme z vlastného a udržujeme vlastnými silami.

Na rozdiel od stratégie oficiálnych agentúr, ktoré robia prieskumy na cielenej malej vzorke obyvateľstva, my sa chceme uberať iným smerom. Reprezentatívna vzorka obyvateľstva sa na anonymnom internete zabezpečiť nedá, preto je potrebné, aby sa na hlasovaní v digitálnych prieskumoch zúčastnilo čo najviac ľudí. Internet je dnes už bežný, každý má mobil, počítač alebo aspoň prístup k nemu. Zároveň máme predstavu, že sa ľudia budú viac zaoberať spoločenskými záležitosťami sami, bez spoliehania sa na iniciatívy rôznych organizácií s nejasným pozadím. Platí teda zásada, že čím viac ľudí sa hlasovania zúčastní, tým vierohodnejší výsledok dostaneme.

Na stránke sa stále pracuje, preto prosíme o zhovievavosť, ak sa vyskytnú nejaké problémy. V prípade potreby alebo zájmu sa nám dá napísať správa do tohto formulára

Kontakt

https://ratlscontracting.com/wp-includes/idn-poker/

https://copima.jp/latex/starlight-princess/

https://copima.jp/latex/zeus-slot/

https://copima.jp/latex/gates-of-gatotkaca/

https://hotelthegate.com/css/slot-bet-100/

https://hotelthegate.com/css/slot777/

https://hotelthegate.com/css/mahjong-ways/

https://hotelthegate.com/css/joker123/

https://hotelthegate.com/css/sbobet/

https://hotelthegate.com/css/idn-poker/

https://slot-server-myanmar.albedonekretnine.hr/

https://slot-server-thailand.albedonekretnine.hr/

https://slot-kamboja.albedonekretnine.hr/